Winter Classic
Jan 27-28 Melbourne, FL

2018 Participating Teams

(Additional Pending)

Age Gender Club
9 Boys ANMSC Mako Soccer Club
9 Boys PSL Soccer Club
9 Boys Space Coast
9 Boys Space Coast
9 Boys IYSA
9 Boys AYSO345 Jaguars (pending)
10 Boys Space Coast
10 Boys Brevard Beachside
10 Boys Indialantic
10 Boys Florida Rush
10 Boys AYSO 345
10 Boys Titusville
10 Boys AYSO345 Jaguars
10 Boys AYSO Heat Red
11 Boys Space Coast
11 Boys Space Coast
11 Boys JAYFC
11 Boys Port St John
11 Boys Space Coast
11 Boys IYSA
11 Boys Titusville
11 Boys BSA
11 Boys Florida Elite
12 Boys Space Coast
12 Boys Titusville
12 Boys Port St John
12 Boys PSL Soccer Club
12 Boys PSL Soccer Club
12 Boys St Cloud
12 Boys BSA
13 Boys Port St John
13 Boys BSA
13 Boys Beachside Impact
13 Boys Lake County
14 Boys Space Coast
14 Boys Space Coast
14 Boys Okeeheelee Heat
14 Boys Port St Lucie United
14 Boys PSL Soccer Club
15 Boys Jensen Beach
15 Boys Port St John
15 Boys GOSA
15 Boys IYSA
15 Boys Miami Strike Force
15 Boys BSA
15 Boys Space Coast
15 Boys Sebastian Soccer
16 Boys GREATER OSCEOLA UNITED
16 Boys West Florida Flames
17 Boys Kendall SC
17 Boys Mako Soccer Club
17 Boys West Florida Flames
19 Boys St. Cloud
19 Boys FKK
11 Girls Indialantic
11 Girls BSA
11 Girls Space Coast
11 Girls Lake County
12 Girls Space Coast
12 Girls Indialantic
12 Girls Port St John
12 Girls Oldsmar SC
12 Girls Florida Elite
12 Girls BSA
12 Girls Central Brevard
13 Girls Space Coast
13 Girls Jensen Beach
13 Girls OCYS
13 Girls BSA
14 Girls Space Coast United
14 Girls PSL Soccer Club
14 Girls BSA
14 Girls PBG Predators
15 Girls Jensen Beach
15 Girls Beachside Impact
16 Girls West Florida Flames
16 Girls IYSA
17 Girls Port St. Lucie
19 Girls Port St John
19 Girls Space Coast
19 Girls ACYS

2017 Participating Teams

Age Gender Club
9 Boys Indialantic
9 Boys Saint Cloud
9 Boys Port St John
9 Boys Space Coast 1
9 Boys Space Coast 2
10 Boys South Brevard
10 Boys Indialantic
10 Boys Port St John
10 Boys Titusville
10 Boys Fort Pierce Pumas
11 Boys Brevard Beachside
11 Boys SBFC
11 Boys Beachside Indialantic
11 Boys BSA
11 Boys BSA
11 Boys South Orlando
11 Boys Greater Osceola United
11 Boys Titusville
11 Boys PSJ
12 Boys Central Brevard
12 Boys BSA
12 Boys BSA
12 Boys Space Coast
12 Boys Space Coast
12 Boys Indian River
12 Boys South Brevard
12 Boys Orlando City
12 Boys Port St. John
12 Boys Greater Osceola Bulls
13 Boys FC Treasure Coast
13 Boys Space Coast
13 Boys BSA
13 Boys South Orlando
13 Boys Ft. Pierce Pumas
13 Boys Titusville
14 Boys Maitland
14 Boys BSA
14 Boys IYSA
14 Boys Port St. John
14 Boys Space Coast (pending)
14 Boys Greater Osceola (pending)
16 Boys ANFCF FC Florida
16 Boys OCYS
16 Boys Mako
16 Boys ACYS
16 Boys Spacce Coast
16 Boys BSA
16 Boys Margate United
16 Boys FC Treasure Coast - Nunes
u17-18 Combined Division
17 Boys OCYS
17 Boys South Orlando
17 Boys Haines City
18 Boys FKK Eagles
18 Boys Port St. John
11 Girls BSA
11 Girls Central Brevard
11 Girls South Brevard
11 Girls Port St. John
11 Girls Greater Osceola
11 Girls Space Coast
12 Girls Central Brevard
12 Girls Jensen Beach
12 Girls South Orlando
12 Girls Port Orange Soccer Club
12 Girls JAYFC u11 Elite 1
12 Girls PSJ
13 Girls Space Coast
13 Girls Brevard Beachside
13 Girls BSA
13 Girls JAYFC
14 Girls OCYS
14 Girls Jensen Beach
14 Girls BSA
14 Girls Orlando City East
14 Girls JAYFC Pre-ECNL
U15-16 Combined Division
15 Girls BSA
15 Girls Clermont FC
15 Girls Central Brevard (Pending)
15 Girls Beachside Force
16 Girls Space Coast
16 Girls Florida Elite
16 Girls Port St John (Pending)
U17-19 Combined Division
17 Girls Space Coast
17 Girls OCYS
18 Girls Celtic FC Florida
18 Girls JAYFC
19 Girls Indialantic
19 Girls Port St. John

2016 Participating Teams

Age Gender Club
9 Boys Central Brevard
9 Boys PSJ
9 Boys Greater Osceola
9 Boys Crusaders
9 Boys Indialantic
10 Boys South Orlando
10 Boys IYSA
10 Boys PSJ
10 Boys South Brevard
10 Boys Crusaders
10 Boys South Brevard Orange
10 Boys Okeeheelee Heat
10 Boys IRSA
10 Boys Treasure Coast
11 Boys BSA
11 Boys Titusville Soccer Club
11 Boys PSJ
11 Boys CBS
11 Boys GSA
11 Boys Crusaders
11 Boys Satellite Beach
11 Boys OCYS
12 Boys BSA
12 Boys Port St Lucie
12 Boys orlando City
12 Boys Satellite Beach
12 Boys Space Coast United
12 Boys PSJ
12 Boys BSA
12 Boys Sebastian
12 Boys Crusaders
12 Boys IRSA
12 Boys South Orlando (Wait List)
13 Boys BSA
13 Boys BSA
13 Boys orlando City
13 Boys Space Coast United
13 Boys IRSA
13 Boys Port St Lucie
13 Boys Deltona
14 Boys Central Brevard
14 Boys Okeeheelee Heat
14 Boys ACYS
14 Boys Orlando City
14 Boys Indian River
14 Boys Central Brevard 2
14 Boys Greater Osceola
14 Boys GOSA
15 Boys BSA
15 Boys ACYS
15 Boys Space Coast United
15 Boys Orlando City
15 Boys Port St Lucie 1
15 Boys Port St Lucie 2
16 Boys BSA
16 Boys Orlando City
16 Boys Port St. John
16 Boys South Orlando
17 Boys Strike Force (pending)
17 Boys Port St. John
17 Boys BSA
19 Boys Orlando City
19 Boys Port St Lucie
11 Girls Central Brevard
11 Girls BSA
12 Girls BSA
12 Girls AYSO Region 345
12 Girls Four Corners
12 Girls Satellite Beach
13 Girls BSA
13 Girls BSA
13 Girls Seminole FC
13 Girls South Brevard
13 Girls Space Coast
13 Girls Central Brevard
13 Girls Space Coast
14 Girls BSA
14 Girls Orlando City
14 Girls IYSA
14 Girls Space Coast United
15 Girls BSA
15 Girls Indialantic
15 Girls Indian River
15 Girls South Orlando Soccer
16 Girls BSA
16 Girls Mako
16 Girls Coral Springs United
16 Girls South Orlando
16 Girls PSJ
17 Girls Port St Lucie

2015 Participating Teams

Age Gender Club
9 Boys Crusaders
9 Boys IYSA
9 Boys Central Brevard
9 Boys Florida Rush (pending)
10 Boys Titusville
10 Boys Port St John
10 Boys Crusaders
10 Boys Amelia Island (pending)
10 Girls Divine Mercy
10 Girls AYSO Region 345
10 Girls South Brevard
10 Girls Central Brevard
11 Boys Tsunami White
11 Boys Tsunami Blue
11 Boys Creeks
11 Boys Creeks
11 Boys South Brevard
11 Boys Port St John
11 Boys BSA Rockledge
11 Girls Creeks
11 Girls BSA
12 Girls BSA
12 Girls AYSO Region 345
12 Girls Satellite Beach
12 Girls Central Brevard (pending)
12 Boys Creeks
12 Boys Creeks
12 Boys Port St Lucie
12 Boys Crusaders
12 Boys BSA
12 Boys CBS
12 Boys Palm Beach Garderns (pending)
13 Boys Creeks
13 Boys ACYS
13 Boys Central Brevard
13 Boys Amelia Island (pending)
14 Boys Creeks
14 Boys Central Brevard
14 Boys PSL Soccer Club
14 Boys Miami Strike Force
13 Girls Soccer Academy of Excellence
13 Girls Palm Beach Gardens
13 Girls Orlando City
13 Girls Indian River
14 Girls Creeks
14 Girls IYSA
14 Girls Central Brevard (pending)
15 Boys Creeks
15 Boys Port St John
15 Boys Mako Soccer
15 Boys Pinellas County United
15 Boys Amelia Island (pending)
16 Boys Creeks
16 Boys BSA
16 Boys BSA
16 Boys The Villages
16 Boys Florida Force
16 Boys Port St John (pending)
17 Boys West Fl Flames
17 Boys Deltona
17 Boys Palm Beach Soccer
17 Boys Satellite Beach
19 Boys The Villages
19 Boys PSL Soccer Club
15 Girls Creeks
15 Girls West Pines United
15 Girls Port St John
15 Girls BSA
16 Girls Creeks
17 Girls PSL Soccer Club

Winter Classic